Karta kredytowa PDK Fiolet

PDK Fiolet

Oferta on-line

PDK Fiolet
Poczujesz swobodę finansową z kartą kredytową PDK Fiolet, a 55 dni bez odsetek sprawi, że karta nie będzie dużym obciążeniem finansowym.
Najważniejsze parametry PDK Fiolet:
Wysokość limitu karty:
Okres bezodsetkowy:
Typy kart:
Oprocentowanie transakcji:
Opłata za Transakcję bezgotówkową:
Wiek kredytobiorcy:
Wypłaty z bankomatów za granicą:
Inne:
Minimalny wymagany dochód:
Opłata za transakcje gotówkowe:
Opłata za przelew z Karty:
Opłata roczna za wydanie i korzystanie:
Ubezpieczenia:
Poniżej możesz dodać własny komentarz lub opinię o PDK Fiolet, co może pomóc w podjęciu decyzji innym użytkownikom serwisu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące danego produktu, zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza.
Komentarze i opinie
Autor: fiolet
Czy warto mieć taka kartę kredytową PDK? Bo to tylko instytucja finansowa, nie mam zaufania. Bo jak mam kartę kredytową, którą wydaje bank, to wiem z kim mam do czynienia i wszystko jest OK,.
Autor: Łamacz
A czym się przejmujesz, czytasz regulamion takije karty kredytowej, cenniki i opłaty związane, a taka karta nie odbiega od innych kart kredytowych wydawanych przez banki. Wiadome jest, że jak nie będziesz spłacał to będą cię \"ścigać\" i oczywiście w efekcie końcowym słono zapłacisz za swoją niewypłacalność. Tylko właśnie uważaj na opłaty związane z tą kartą kredytową, być może, a nawet na pewno są znacznie tańsze w utrzymaniu.
Autor: abc
Ta karta kredytowa jest tak jak każda inna karta kredytowa wydawana przez banki, bo ma znaczek VISA, więc nie ma czego się obawaiać, a warunki są podobne, bo w Polsce nie ma za bardzo wielkiej konkurencji w dziedzinie kart kredytowych, decydują tylko jakieś małe detale.
Autor: Gość
Czemu nie ma parametrów karty?
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.